W ofercie firm są różnorodne markizy

krzesła bankietowe wykladziny.pl

Markizy mają za zadanie chronić przed słońcem, deszczem i wiatrem. Zakładane są nie tylko przy lokalach handlowych czy usługowych. Coraz więcej osób decyduje się na markizy w swoim domu. Najczęściej markizy montujemy nad balkonami i dużymi witrynami okiennymi. Markizy balkonowe mogą być też przymocowywane do poręczy balkonu, tworząc spadzisty daszek na balkonem.

Nadają się zarówno do domków jednorodzinnych jak i mieszkań w bloku. Mogą także być zakładane nad wejściem frontowym do domu. Do dyspozycji mamy różne modele markizów. Najbardziej popularne są markizy z regulowanym wysięgiem oraz stałe kloszowe. Dzięki specjalnym regulacjom można rozkładać markizy według własnych potrzeb.

Służą temu regulacje automatyczne lub ręczne, najczęściej jest to korba. W ofercie firm są różnorodne markizy nie tylko pod względem długości czy szerokości, ale także fasonów, kolorów i dodatków, typu falbany. Markizy możemy montować także na werandzie czy w ogrodzie, nad patio. Dobrym rozwiązaniem jest zakładanie markiz przez właścicieli lokali gastronomicznych. Można wtedy stołować się na zewnątrz lokalu, gdzie markizy są skuteczniejsze niż parasole, w ochronie przed palącym nas słońcem czy silnym deszczem.