Na szczęście każdy szanujący się właściciel sklepu

http://www.thermofloc-polska.com/ gąbki ścierne

Wielokrotnie zdarzyło nam się w letnie słoneczne dni spacerując po mieście zaglądać do wnętrza sklepu przez szybę wystawową, ale niestety zobaczenie czegokolwiek nie było możliwe.

Padające światło słoneczne odbijając swoje promienie na szybie nie tylko uniemożliwia zobaczenia wystawy, ale niemiłosiernie razi w oczy przechodniów.

Na szczęście każdy szanujący się właściciel sklepu wraz z jego otwarciem zakłada nad wystawą markizę, dzięki której żadne refleksy świetlne nie przesłonią jego witryny.

www.baliccy-art.pl

I chociaż podstawowym zadaniem każdej markizy jest ochrona przed słońcem wykorzystywane są nie tylko nad witrynami sklepów a ich różnorakie konstrukcje pozwalają na dopasowanie i montaż w dowolnym miejscu.

Bardzo często montowane są nad tarasami domków jednorodzinnych, apartamentów, restauracji czy frontowych wejść do hoteli.

Olbrzymią zaleta każdej markizy jest możliwość umieszczenia na niej nadruków reklamowych w postaci nazw sklepów, lokali gastronomicznych czy hoteli, ale też jej wyrazisty kolor powoduje, że zwraca na siebie uwagę przechodniów i jest widoczna z daleka.

Drugą ważną zaletą jest pełna automatyka tego produktu a możliwość zwijania i rozwijania przy pomocy pilota zdalnego sterowania wyposażone są wszystkie jej rodzaje.

Wiele modeli ma wbudowany czujnik wiatru, dzięki któremu podczas nasilających się podmuchów markizy zwijają się automatycznie.

Markizom nie straszne są też opady deszczu, ponieważ wykonane są z tkanin akrylowych powlekanych teflonem lub ze specjalnej foli markizowej PCV.